Taxi Ústí nad Labem

Bezpečnostní omezení

Taxi Aussig z bezpečnostních důvodu omezuje jízdy do sociálně vyloučených lokalit. Veškeré objednávky do těchto lokalit, budou posuzovány individuálně. Tým Taxi Aussig ... Více ...

AKCE 1+1 ZDARMA

Společnost Taxi Aussig Ústí nad Labem Vám nabízí skvělou akci 1+1 ZDARMA, díky které Vás může na letiště, nebo na pracovní schůzku doprovodit další osoba. Vy ovšem zaplatíte pouze cestu TAM a případné čekání vozu taxislužby. Ces ... Více ...

AKCE Prozvoň a jeď

Nízký kredit, špatný signál na telefonování, nebo snad dokonce zablokované volání? Nevadí! Taxi Aussig Ústí nad Labem reaguje na pouhé prozvonění, SMS nebo SOS zprávu. Pro službu využijte tel. číslo 720 199 199 Pokud posíláte SMS uv ... Více ...89.jpg
Jsme jediná TAXI služba v Ústí nad Labem, která poskytuje možnost platby s vaší platební kartou.

VOLEJTE NONSTOP na +420 720 199 199.

www.taxiaussig.cz

75.png

Přeprava zvířectva (zejména větších plemen psů) za příplatek 100 Kč.

Silné znečištění vozu zákazníkem za poplatek 2000 Kč.Taxi Ústí - taxi služba Aussig s.r.o. Ústí nad Labem

Jsme moderní taxislužba zajištující NONSTOP přepravu TAXI na území města Ústí nad Labem, ale i na území Evropské unie. Naše vozy jsou z 90% vybavené sedadly pro více osob.

Jsme jediná Taxislužba, která má sjednocený vozový park do stejné barvy, tím se odlišujeme od ostatních nízkorozpočtových Taxislužeb v Ústí nad Labem.

Dále poskytujeme expresní kurýrní služby po CZ ale i EU. Dále provádíme převoz všech vozidel skupiny B, C, D, E, T dle dohody (ŽELVA). Všechny naše vozy jsou čisté a voňavé, vybavené moderními zrcátkovými taxametry, které napomáhají k větší transparentnosti a důvěryhodnosti. 

V rámci své služby AUSSIG ASSISTANCE vám dovezeme palivo, nastartujeme vozidlo přes startovací kabely nebo zajistíme drobné opravy vašeho vozidla na místě a nakonec všechny naše služby můžete zaplatit pohodlně pomocí platebního terminálu, které jsou součástí výbavy našich vozidel. Více o nás na www.taxiaussig.cz.

Jsme NONSTOP připraveni na tel. +420 720 199 199.

Tým TAXI AUSSIG

Taxi Ústí nad Labem 

Nově vozy pro přepravu 6 osob + klima

Možnost platby v Eurech + výkupu euro až do výše 5 000 euro

Bezpečnost a ochrana ve vozech TAXI AUSSIG s.r.o.

Taxi Ústí Aussig 

jako jediná taxi - služba v Ústeckém kraji má bezpečnostní kamerový systém ve svých vozech. Tento systém slouží při reklamaci cen jízdného, dále jako ochrana zákazníků a řidičů společnosti Taxi Aussig.

Taxi Ústí nad Labem nabízí

Drink Taxi servis

"Dneska jedu autem, nebudu pít" Kolik z Vás zná tuhle větu, ale Párty v Ústí jim změnila názor.

Jaké máte možnosti? 

Sednou za volant a riskovat řidičský průkaz a zdraví Vás a všech lidí kolem!

My jsme připraveni tento problém pro vás řešit. Pokud zavoláte na +420 720 199 199 rádi vám zprostředkujeme odvoz Vás i Vašeho automobilu. Váš "plechový miláček" bude řízen profesionálním řidičem s mnohaletou praxí v řízení různých značek automobilů. Vy můžete váš vůz pohodlně sledovat ze sedadla v našem Taxi. Po odvezení auta na Vámi vybrané místo bude vypočtena cena dle taxametru, která bude účtována jako dvojnásobek běžné ceny. Řidič vám předá daňový doklad společně s klíčky od Vašeho vozu.

Woman Taxi

Pokud máte rádi ženy za volantem, pak je tato služba přesně pro Vás.

Tato služba ve svém zkušebním provozu zaznamenala velký úspěch, díky kterému byla 1. ledna 2012 spuštěna do ostrého provozu.

Přistavení vozidla kdekoli v Ústí nad Labem je ZDARMA.

Student

ISIC nemusí být dobrý jen pro "slevu v mekáči", ale může vám přinést také výhodnější sazbu ve vozech TAXI AUSSIG s.r.o.

V Ústí nad Labem vám vozidlo přistavíme Zdarma, minimální cena jízdy je 100Kč.

Osobní řidič

Služební cesta?

Převoz nového autobusu nebo kamiónu?

Zprostředkujeme Vám řidiče, který má zkušenosti z řízením různých typů vozidel. Stačí pouze zavolat na +420 720 199 199 a domluvit se s operátorem.

Aussig Assistence

Rádi vám zprostředkujeme NONSTOP odtahovou službu, NONSTOP penuservis a servis pro

  • Osobní vozidla
  • Dodávková vozidla
  • Nákladní vozidla s přívěsem
  • Autobusy

více informací zde

Letištní program

Žádné letiště v CZ ani celé EU nám není cizí.

Rezervaci můžete uskutečnit s předstihem, případně dle potřeby na

+420 720 199 199

více informací zde

Personál taxi

Tato služba je určena pro převoz personálu heren, barů, restaurací a hotelů v Ústí nad Labem

Bližší infomrace zde

Go home

Taxi Aussig Go Home spočívá v tom, že pokud si ji objednáte, řidič Vás vyzvedne u vašich dveří a v cíli vás doprovodí až ke dveřím a počká až se za Vám domovní dveře bezpečně zavřou.

Truck taxi servis

Zavolejte na +420 720 199 199 a v Taxi Ústí nad Labem vám zprostředkujeme řidiče, který váš vůz odveze i s nákladem, na vlastní kartu, kam budete potřebovat. Možnost dovozu drobného nákupu a doprovod na místo určení při ztrátě orientace.

Kurýr

Máte zásilku menších rozměrů a potřebujete ji rychle, levně a efektrivně přepravit? Pak je tu právě pro Vás naše služba kurýr taxi.U nás máte jistotu, že zásilku doručíme v nejktratším možném čase a to za jakéhokoli počasí či roční období.V Ústí nad Labem doručíme vaši zásilku během několika minut.Během dvou hodin najde vaše zásilka adresáta v Ústeckém kraji.Doručení kamkoli jinam v ČR maximálně 7 hodin od podání zásilky.Samozřejmostí je také možnost odvézt zásilku do zahraničí. 

Na vaše přání doručíme i květiny s předáním vzkazu.


Pneuservis Štekl Teplice

Náš spolehlivý partner v oblasti prodeje pneumatik s největším výběr ALU kol k okamžitému odběru v Teplicích.Ano,přesně to nabízí Pneuservis ŠTEKL!!

 Těšíme se na spolupráci s vámi a věříme, že s naší taxi službou budete spokojeni.

Taxi Ústí

Nonstop Taxi služba v Ústí nad Labem

Truhlářství Teplice Štětina

Rodinné truhlářství v okrese Teplice